Whatsapp Uygulaması ile İşlenen Kişisel Verilere İlişkin Onay
WhatsApp uygulaması üzerinden paylaşmış olduğum kişisel verilerime ilişkin aydınlatma metnini okudum, anladım.İletişim kişisel verimin sunucuları yurtdışında bulunan WhatsApp ile paylaşılmasına açık rızam onayım vardır.

Whatsapp Uygulaması ile İşlenen Kişisel Verilere İlişkin Aydınlatma Metni
Reddet
Onayla
Ana Sayfa Logo

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurulusumuz; öncü markalar ile birlikte yenilikçi ve yüksek kalitede ürün ve hizmetlere imza atarken, beraberinde teknik destek ve bilgi ile harmanlanmis kesintisiz hizmet sunmaktadir.

Kurulusumuzu saglam temeller üzerine insa etmek amaci ile önceligimiz; müsterilerimizin ve paydaslarimizin güvenini kazanmak ve hedefledigimiz basari yolculugunda emin adimlar ile yürümektir.

VELOTERM Isitma Sogutma Sist. Ins. San. Ve Tic. Ltd. Sti. 15 yildir HVAC sektörünün lider firmalarinda kazanilan tecrübe ve deneyimleri Dünya markalari ve ulusal markalar ile gelistirip sektörün ihtiyaci olan hizli, dogru ve enerji verimliligi yüksek çözümleri sunmak amaci ile 2015 yilinda Istanbul’da kurulmustur.

VELOTERM Isitma Sogutma Sist. Ins. San. Ve Tic. Ltd. Sti. endüstriyel tip klima ve sogutma sistemlerinin kullanildigi isletmelere (Alisveris Merkezleri, Hastaneler, Is Merkezleri, Oteller, Fabrikalar) 7/24 kesintisiz ariza servis, periyodik bakim ve mühendislik konularinda da gerekli destegi saglayarak hizmet yelpazesini genisletmistir.

VELOTERM, Sektör ile ilgili gelismeleri yakindan takip ederek müsterilerine ve proje ortaklarina güncel bilgi ve etkin çözümler ile hizli bir sekilde dönüs yapabilmektedir. Bu bakis açisi ile Hvac sektöründe en çok tercih edilen ve sektörde öncü firmalar arasinda olacagimiza inaniyoruz.